Главная » 2009 » Декабрь » 3 » На сесії Берегівської районної ради ухвалено низку важливих для життєдяльності району питань
10:13
На сесії Берегівської районної ради ухвалено низку важливих для життєдяльності району питань
Голова Берегівської райради Бейло Чізмар провів пленарне засідання 16 сесії районної ради V скликання. Депутати розглянули понад 20 актуальних питань, пов’язаних із забезпеченням життєдіяльності району.
У роботі сесії взяв участь заступник голови обласної ради Василь Брензович.
Ухваливши регламент роботи, районні обранці приступили до обговорення питань порядку денного.
Оскільки звіт голови постійної комісії з питань земельних відносин, розвитку села та використання природних ресурсів Віктора Іляшовича був попередньо заслуханий на засіданнях комісій та президії районної ради, то депутати одноголосно затвердили його в цілому.
Відтак, заслухавши звіт заступника голови райдержадміністрації Йосифа Шіна про проведену роботу з організації відпочинку та оздоровлення дітей, на запитання відповів завідувач освіти РДА Василь Лендєл.
Далі начальник фінансового управління РДА Людмила Власенко прозвітувала стосовно виконання районного бюджету за третій квартал поточного року та представила на затвердження проект рішення щодо внесення змін до бюджету на 2009 рік. Зокрема, доповідачка зазначила, що доходи районного бюджету за третій квартал поточного року склали 79192100 грн. (по загальному фонду 77117900 грн., по спеціальному - 2074200 грн.), а видатки – 81941700 грн. ( загальний фонд 80008900 грн., спеціальний – 1932800 грн.)
Стосовно змін і доповнень до Програми розвитку малого підприємництва на 2009-2010 роки вів мову начальник управління економіки РДА Михайло Зубанич.
З районною програмою інформатизації органів місцевого самоврядування району на 2009-2010 роки присутніх ознайомив радник голови районної ради Іштван Дерцені.
Далі начальник Берегівського районного управління юстиції Мирослава Габор поінформувала депутатів про хід виконання програми правової освіти населення району за 2008 рік.
Члени депутатського корпусу заслухали також хід виконання цілої низки інших районних програм та затвердили кілька нових.
На сесії розглянуто й кадрове питання: на посаду головного лікаря Берегівської ЦРЛ затверджено Івана Малеша.
Детальне й активне обговорення викликали зміни до районної Програми "Питна вода" на 2006-2010 роки.
Cеред інших питань прийнято план мобілізації на 2009-2010 роки, затверджено рішення про підтримку Великоберезького ліцею, а також новий статут районної бібліотечної мережі.
Наступне питання порядку денного стосувалося передачі об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища району, що підлягають приватизації у 2010 році шляхом викупу. Свої думки щодо цього висловили депутати Віктор Іляшович, Олександр Кобзєв, Юрій Бандурович, Володимир Марцинів та інші. Оскільки цей проект не підтримала більшість депутатського корпусу рішення не було прийнято.

Надія Сарана
Категория: Закарпаття | Просмотров: 294 | Добавил: foto-uzh | Теги: Рада, берогово, Закарпаття | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]