Главная » 2009 » Октябрь » 7 » Перечинським комунальникам заборонили виконання газонебезпечних робіт
17:30
Перечинським комунальникам заборонили виконання газонебезпечних робіт
В ході перевірок виявлено 41 порушення. Зокрема ігнорування засобами захисту та перевіркою наявності в колодязях чи камерах газу і рідин з небезпечними хімічними та біологічними властивостями.

- Оскільки роботи в каналізаційних колодязях характеризуються підвищеною небезпекою, нехтування навіть елементарними правилами та вимогами може обернутися трагедією. - підбиває підсумки зробленого начальник ТУ Держгірпромнагляду по Закарпатській області Михайло Саварин.

Випадки заподіяння у такий спосіб шкоди здоров’ю працівників, а то й травмування при виконанні обов’язків зі смертельними наслідками останнім часом помітно почастішали…

За результатами перевірок на трьох підприємствах – Виноградівському й Великоберезнянському ВУЖКГ та в КП "Комунальник" м. Перечин - заборонено виконання газонебезпечних робіт, притягнуто до адміністративної відповідальності трьох посадових осіб, в тому числі двох керівників підприємств.

Довідка: Тільки у серпні поточного року в Україні через ігнорування засобами захисту - а саме: протигазами, рятувальними пасками та мотузками, спеціальними лампами – загинуло шестеро людей. Троє працівників філії Харківського обласного комунального підприємства "Дирекції розвитку інфраструктури території" у випадку, що стався через викид клоачного газу під час виконання робіт з обслуговування запірної арматури в каналізаційному колодязі в Шевченківському районі Харківської області та стільки ж – під час проведення робіт з очищення каналізаційного колодязя у селі Червоний партизан Ясинуватського району Донецької області. До того ж, жертвами в останньому випадку стали директор ТОВ "Підприємство побутового обслуговування населення "Комунальний світ" та двоє випадкових перехожих.

Прес-служба ТУ Держгірпромнагляду по Закарпатській області

PRESS-КАРПАТ
Категория: Закарпаття | Просмотров: 264 | Добавил: moderator | Теги: Держгірпромнагляд, газ, Закарпаття, Перечин | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]