Главная » 2009 » Октябрь » 23 » Арсеній Яценюк оприлюднив свою передвиборчу програму
20:35
Арсеній Яценюк оприлюднив свою передвиборчу програму
На персональному сайті Арсенія Яценюка оприлюднено його передвиборчу програму як кандидата на пост Президента України. Вона має назву «НОВИЙ КУРС».Нагадаємо, 23 жовтня політик був зареєстрований кандидатом у Президенти України.

У програмі Арсенія Яценюка підкреслюється, що Україні конче потрібен Новий Курс – курс модернізації та розвитку, адже останні десятиліття в нас панує процес деградації країни, інститутів держави та самого життя громадян. «Ми дійшли до межі. Це необхідно рішуче зупинити. Вся діяльність державного апарату, уряду, місцевої та регіональної влади має бути підпорядкована цілям загальної та інтенсивної модернізації нашої країни. Це завдання для всіх нас – громадян України. Альтернативи модернізації не існує», – йдеться в програмі.

У документі зазначено, що модернізацію і розвиток можна забезпечити, якщо поставити перед країною принаймні чотири цілі:

1. Країні необхідна нова індустріалізація. Йдеться про сучасну промислову революцію. За десять років ми зобов'язані створити нову господарську основу нашої країни. Безумовний пріоритет – будівництво заводів, енергетичних комплексів, інфраструктури: доріг, магістралей, портів та аеропортів. У нас є майбутнє лише як у країни з високорозвиненою індустрією.

2. Потрібен прискорений розвиток українського сільського господарства. У село необхідно повернути промисловий спосіб організації виробництва. Великотоварне сільське господарство, організоване в систему повного циклу – від лану й ферми до кінцевого споживача, як вітчизняного, так і закордонного. Наша країна повинна стати світовим гравцем на ринку продовольства.

3. Найважливіша мета держави – забезпечити відтворення і зростання здорового і високоосвіченого населення своєї країни. Якщо держава цього не забезпечує, то громадяни просто не бачать сенсу в її існуванні. Адже питання здоров’я, освіченості й культури нації – не місце для отримання прибутків. Бюджетну медицину і бюджетну освіту потрібно спроектувати наново. Вони будуть більш конкурентоздатними порівняно з приватними послугами у цій сфері.

4. У сучасному світі реальний суверенітет мають лише країни, здатні захистити себе й свою територіальну цілісність. Жодні союзи не гарантують нам безпеку без сучасної боєздатної армії. Її необхідно заново спроектувати і побудувати.

«Якщо ми хочемо вижити і зберегтися в історії як народ і як країна, для нас не існує альтернативи модернізації держави», – йдеться у програмі Арсенія Яценюка. Держава, підкреслює він, має забезпечити право бути Людиною для громадян у своїй країні. В іншому разі вони цілком обґрунтовано прагнутимуть стати громадянами інших держав або запрошуватимуть інші держави керувати своєю країною.

Арсеній Яценюк зазначає, що Україна не зможе модернізуватися самостійно: «Необхідність проведення загальної модернізації – не унікальна характеристика нашої держави. Такі самі проблеми є і в інших країн Східноєвропейського простору: Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Казахстану, Молдови, Росії», – зазначається у програмі. Україні як суверенній державі необхідно взяти на себе ініціативу й відповідальність за нову інтеграцію. Київ має повернути собі роль центру та лідера східноєвропейської цивілізації.

Як основу для інтеграції, йдеться у документі, Україна повинна запропонувати новий Східноєвропейський проект, який на старті включатиме чотири спільні політики:

1. Спільна політика у сфері енергетики та енергетичної безпеки.

2. Спільна політика у сфері транспорту та зв'язку.

3. Спільна політика у сфері виробництва продовольства й участі на світових продовольчих ринках.

4. Спільний розвиток науки, індустрії високих технологій, авіаційної й космічної галузей. Спільна політика у сфері модернізації військової промисловості та участі на світових ринках озброєнь.

«Країни Східної Європи мають бути об'єднані не організаційними й адміністративними формами, а загальними цілями і спільною діяльністю. Київ може й повинен стати автором і лідером Східноєвропейського проекту інтеграції», - підкреслюється у програмі.

Надзвичайно важливий проект, ініціатором та співавтором якого може і повинна стати Україна, – це проект Великої Європи. «Сучасний світ входить в епоху багатополярності й конкуренції континентів. Якщо ми, європейці, не хочемо програти в цій глобальній конкуренції, ми просто зобов'язані сформувати єдиний простір Великої Європи від Атлантики до Тихого океану. Ми, європейці, повинні створювати нову континентальну єдність без внутрішніх бар'єрів, без воєн, конфліктів і протистоянь. Нам потрібна Велика Європа як простір вільного пересування людей, товарів та послуг; простір політичного діалогу та спільних економічних проектів. Велика Європа повинна прагнути якомога більшої взаємозалежності європейських країн. У цьому справжня та дієва запорука спільної європейської безпеки. Ініціювати будівництво Великої Європи, стати одним із лідерів цього процесу повинна Україна. У цьому я бачу її геополітичну та історичну місію», – йдеться у документі.

«Україні й українцям дуже важливо, конче необхідно позбутися комплексу меншовартості. Ми – спадкоємці тисячолітньої державності Великої Київської Русі, світового історичного центру християнства, батьківщини східної гілки європейської цивілізації. У нас велике минуле в загальноєвропейській історії і я вірю – ми сформуємо наше велике майбутнє. Для цього сьогодні потрібне одне – врятувати країну і стати на Новий Курс», – підсумовує Арсеній Яценюк у своїй передвиборчій програмі.
Категория: вибори 2010 | Просмотров: 240 | Добавил: foto-uzh | Теги: Арсеній Яценюк, Фронз змін, Програма | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]