Главная » 2009 » Сентябрь » 22 » В Одесі обстріляли білл-борди ВО «Свобода»
17:34
В Одесі обстріляли білл-борди ВО «Свобода»

Поява білл-бордів ВО «Свобода» в Одесі викликала неабияке зацікавлення мешканців. Багато хто взагалі вперше побачив не рекламу представників владної верхівки, а відкрите та чесне обличчя українського націоналізму.
Як повідомили PRESSКАРПАТ в прес-службі ВО "Свобода", пройшло лише кілька днів після появи білл-бордів «Свободи» в Одесі, як їх почали обстрілювати фарбою з пейнтбольної зброї якісь «доблесні» вояки невидимого фронту. Не викликає сумніву, що за цими діями стоять численні антиукраїнські угруповання, які не хочуть, щоб одесити бодай дізналися про Всеукраїнське об’єднання «Свобода».

«Треба зазначити, що практично весь інформаційний простір Одещини контролюється українофобськими ЗМІ, які фінансуються з Кремля. На одеських телеканалах якщо і згадують про «Свободу» то виключно для того, щоб в черговий раз облити брудом. Але правда про діяльність українських націоналістів проривається на поверхню.
В першу чергу завдяки масовій роздачі газет ВО «Свобода» в містах і селах Одещини та проведенню резонансних акцій.
Поступово ідеї «Свободи» поширюються серед широкого загалу, збільшується число прихильників партії, а це означає, що інформаційна блокада буде обов’язково прорвана» - коментує ситуацію голова Одеської обласної організації ВО «Свобода» Павло Кириленко.

Категория: вибори 2010 | Просмотров: 280 | Добавил: foto-uzh | Теги: Свобода, Одеса | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]