Главная » 2010 » Июнь » 7 » "НеАнгели" поділилися досвідом "публічного сексу"
15:28
"НеАнгели" поділилися досвідом "публічного сексу"
В принципі, розкутість дівчат продюсера Юрія Нікітіна - далеко не секрет. Однак цього разу панянки з дуетів "NікіtА" та "НеАнгели" дійшли аж до сексу у публічних місцях. Співачки розповіли про особистий досвід, а також поро змірковували про найцікавіші місця для цього заняття.

Скажімо, розвагам Даші Астаф‘євої з "Нікіти" свого часу заважали сусіди. В юності дівчину двічі за вечір застукали на гарячому.

"...Є у мене одна історія. Пам'ятаю, я тоді жила ще з батьками. Якось пішла вигулювати собаку, до мене підійшов мій хлопець. Ми зайнялися сексом просто під будинком, біля під'їзду, вже була глибока ніч", - згадує у коментарях "E-motion" Даша.

"І тут різко відчиняються двері, зі світла у повну пітьму виходять п'яні сусіди, які наштовхуються на нас і йдуть далі, а у нас сцена: хлопець тримає мене на руках, я притиснута до стіни", - веде далі любителька гострих відчуттів Астаф‘єва.

 

Однак на цьому все не скінчилося: "...Ми зайшли у під'їзд і почали займатися сексом у під'їзді, і тут увійшов сусід, який жив зі мною поруч, а я почала різко підніматися по сходинках".

Як каже Даша, все це було дуже смішно.

Не так смішно було партнерці Астаф‘євої по дуету Юлії Кавтарадзе. Якось дівчина влаштувала зі своїм бойфрендом інтим на балконі. Однак за деякий час Юля додумалась, що за ними міг хтось стежити з сусіднього будинку - так і було.

Більш пасторальні, хоч і не менш банальні, мотиви простежуються в еротичних фантазіях дівчат з гурту "НеАнгели".

 

"Мені здається, прикольно було б зайнятися сексом у кінотеатрі, на місцях для поцілунків. Ще на природі оригінально, там, принаймні, ти можеш стогнати на повну потужність, не думаючи, чи почують тебе сусіди", - поділилася Віка.

Певно, співачка з власного досвіду знає, як то воно жити у квартирі із тонкими перегородками і "вухастими" сусідами.

 

"НеАнгел" Слава взагалі впевнена, що все залежить від того, як далеко ти і твій партнер можете зайти в експериментах:

"За бажання можна зайнятися сексом серед білого дня біля ресторану, якщо ти кохаєш людину - чому б і ні?"

"Публічні місця можуть бути які завгодно: дахи, парки, сквери, головне, щоб комарі не кусали за п'яту точку", - впевнена Слава.

 

Фото прес-служби Mamamusic, "Бліка" та "E-motion"

Категория: світське життя | Просмотров: 400 | Добавил: foto-uzh | Теги: НЕ Ангелы, Астаф‘єва, Секс | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]