Главная » 2010 » Март » 11 » Кабмін Азарова зробив перший крок і поставив собі перший плюс
14:38
Кабмін Азарова зробив перший крок і поставив собі перший плюс
Кабінет міністрів на чолі з Миколою АЗАРОВИМ провів своє перше засідання, що носило дорадчий характер

Як передає кореспондент УНІАН, про це журналістам повідомив віце-прем`єр-міністр з гуманітарних питань Віталій СЕМИНОЖЕНКО.Він зазначив, що на нараді обговорювалося питання про початок роботи нового уряду.

«Насамперед необхідно в кожному міністерстві провести зустрічі – треба в деталях розібратися в ситуації, яка на сьогодні існує, і визначити, які необхідно прийняти першочергові рішення», - сказав В.СЕМИНОЖЕНКО.Він назвав позитивом те, що склад нового уряду - це «загальнонаціональна команда». «Це вже той перший плюс і перший крок при формуванні нового уряду», - сказав В.СЕМИНОЖЕНКО, підкресливши, що це буде «команда консолідації».

У свою чергу віце-прем`єр-міністр Сергій ТІГІПКО відмовився відповідати на запитання журналістів і ніяк не прокоментував призначення на посаду міністра економіки Василя ЦУШКА. Він повідомив, що на всі питання має намір відповісти завтра на прес-конференції.

Категория: політика | Просмотров: 244 | Добавил: foto-uzh | Теги: украина, Азаров, политика, Кабмин, Семиноженко | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]