Главная » 2010 » Апрель » 7 » Яценюк оприлюднив принципи роботи Уряду-2012
12:54
Яценюк оприлюднив принципи роботи Уряду-2012
Арсеній ЯценюкЛідер «Фронту Змін» оприлюднив принципи діяльності своєї політичної сили в опозиції. Згідно з «Концептуальними засадами діяльності суспільної опозиції Уряду-2012» метою його діяльності буде формування суспільного плану змін на краще, а також моделювання майбутньої влади в країні.
Нагадаємо, що минулого тижня Тимошенко оприлюднила  склад свого тіньового уряду. Тоді ж фракція БЮТ заблокувала роботу парламенту з метою перерозподілу керівних посад у парламентських комітетах. 
Арсеній Яценюк також виконав обіцянку оприлюднити  свій курс опозиційної діяльності.
Проте на перше місце він поставив не персональний склад свого Уряду-2012, а принципи і цінності, навколо яких має єднатися команда, яка прагне перемогти на парламентських виборах і отримати владу за два роки.
Серед основних організаційних принципів Уряду-2012: залучення до роботи в своєму складі найкращих фахівців; робота з суспільством, а не лише з народними депутатами. Арсеній Яценюк пропонує об’єднатися навколо європейських цінностей: свободи, рівності, справедливості, солідарності й толерантності. 
- Уряд-2012 стане своєрідним «соціальним ліфтом», - пояснює лідер «Фронту Змін». - Ми допоможемо фахівцям, громадським активістам, представникам територіальних громад долучитися до вироблення нової державної політики. Всі небайдужі громадяни, експерти, політики отримають можливість впливати на політичний процес.
Принципи  роботи
Свою роботу Уряд-2012 здійснюватиме на основі принципів демократії і суспільного діалогу. Іншими словами – докладна програма його діяльності та окремі рішення будуть сформовані в найтіснішій співпраці з громадянським суспільством. Ця робота буде провадитись у постійних консультаціях з експертними колами, громадськими організаціями та політичними партіями, які поділяють європейські цінності й готові працювати на створення сильної Української держави.
Програму діяльності Уряду-2012 ухвалить Національний форум змін, який буде скликатися лідером «Фронту Змін» не рідше за один раз на рік. До нього увійдуть як члени «Фронту Змін», так і інші політики, зокрема й позапарламентські, а також громадські активісти, експерти та представники місцевого самоврядування. 
Національний форум визначить лідерів із напрямків діяльності Уряду-2012 та сформує відповідні експертні ради з кожного такого напрямку. Саме ці ради будуть відслідковувати діяльність чинного уряду, розробляти альтернативні пропозиції і пропонувати їх на розгляд суспільства. 
Програмна діяльність Уряду-2012 проходитиме у формі громадських консультацій: експертних семінарів та регіональних слухань. Предметом їх розгляду будуть аналітичні доповіді та інші консультаційні документи, а результатом – рамкові програмні документи Уряду-2012. 
Уряд-2012 засідатиме щотижня. Щомісяця будуть відбуватися  тематичні, а за потребою – виїзні засідання. Зв’язок із громадянами забезпечить спеціально створений сайт. Презентація лідерів напрямків діяльності пройде 15 квітня. 
Коментуючи перспективи ефективності діяльності Уряду-2012, директор політико-правових програм Центру Разумкова Юрій Якименко зазначив, що ця ідея розрахована не на застосування уряду «тут і тепер, а на політичну перспективу»:
- Наголос робитиметься  на залучення представників не цієї політичної еліти, яка є зараз, а на пошук нових людей, які можуть стати перспективними учасниками нової політичної команди. 
Категория: Україна | Просмотров: 246 | Добавил: foto-uzh | Теги: Україна, уряд 2012, Арсеній Яценюк, політика | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]