Главная » 2010 » Октябрь » 30 » «Фронт Змін» готовий протистояти фальсифікаціям у день виборів 31 жовтня (відео)
11:36
«Фронт Змін» готовий протистояти фальсифікаціям у день виборів 31 жовтня (відео)


У день виборів до органів місцевого самоврядування в Україні, 31 жовтня 2010 року, в центральному офісі політичної партії «Фронт Змін» працюватиме ПРЕС-ЦЕНТР.

Протягом дня 31 жовтня в режимі online прес-служба «Фронту Змін» через електронну розсилку інформуватиме ЗМІ про перебіг виборчої кампанії, можливі порушення законодавства про вибори та факти фальсифікацій. Ці дані базуватимуться на інформації, яка надходитиме з виборчих дільниць від спостерігачів «Фронту Змін».

Нагадаємо, понад 30 тисяч осіб залучено «Фронтом Змін» для моніторингу на виборах – це члени виборчих комісій, спостерігачі, юристи, члени мобільних бригад. Таким чином, представники «Фронту Змін» будуть на кожній виборчій дільниці.

Якщо ви не отримуєте електронну розсилку наших новин і бажаєте отримувати інформацію 31 жовтня, надішліть листа на адресу press@frontzmin.orgЦя електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , і ваш e-mail буде включено в розсилку.

Із 19.00 31 жовтня почне працювати ПРЕС-ЦЕНТР «Фронту Змін» за адресою: вул. Верхній Вал, 4-в, 4-й поверх.

У пресс-центрі надаватиметься оперативна інформація з виборчих дільниць, а також проводитимуться прес-брифінги. Щогодини відбуватиметься пряме включення з регіонів.

Запити щодо отримання коментарів від представників «Фронту Змін» надсилайте, будь ласка, протягом дня 31 жовтня на адресу: press@frontzmin.orgЦя електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Додаткова інформація та акредитація представників ЗМІ за телефонами: (044) 220-07-73, (050) 641 39 23.

Повідомляємо, що 31 жовтня працюватиме «гаряча лінія» «Фронту Змін», на яку громадяни можуть повідомляти про порушення та фальсифікації на виборах. Телефон «гарячої лінії»: 0 800 70 88 88 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів).


Категория: Закарпаття | Просмотров: 326 | Добавил: foto-uzh | Теги: Арсений Яценюк, Фронт перемен, Выбори 2010, Роберт Бровди | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]