Главная » 2011 » Сентябрь » 1 » Компанія “Хліб Інвестбуд” за липень-серпень забезпечила третину зернового експорту України
15:35
Компанія “Хліб Інвестбуд” за липень-серпень забезпечила третину зернового експорту України

З початку нового маркетингового року (1 липня 2011) торгівельно-експортний підрозділ Державної продовольчо-зернової корпорації України (ДПЗКУ) — компанія "Хліб Інвестбуд” проводить інтенсивну закупівлю на внутрішньому зерновому ринку, а також активну зовнішньоекономічну діяльність. Зокрема, як уже повідомлялось, за перші 40 днів маркетингового року "Хліб Інвестбуд” закупив у сільгоспвиробників перший мільйон тонн зернових культур нового врожаю.

Що ж стосується виконання зовнішньоекономічних контрактів, то станом на 30 серпня, тобто за підсумками двох перших місяців 2011/2012 маркетингового року, компанія "Хліб Інвестбуд” забезпечила близько 30% від загального обсягу експорту зерна з України, який за попередніми оцінками склав близько 1 млн. тонн.

Слід відзначити, що закупівельну і експортну діяльність "Хліб Інвестбуд” веде на рівних з іншими учасниками ринку умовах, не користуючись і не потребуючи жодних преференцій. Компанія нарівні з іншими експортерами працює в режимі не відшкодовуваного ПДВ, сплачує усі вивізні мита, що разом з тим, не перешкоджає їй повноцінно і ефективно виконувати свої виробничо-господарські завдання.

Хліб Інвестбуд

Категория: економіка | Просмотров: 673 | Добавил: foto-uzh | Теги: Хліб Інвестбуд | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]