Главная » 2010 » Февраль » 9 » ЗАЯВА ПОЛІТИЧНОЇ РАДИ ПАРТІЇ «ФРОНТ ЗМІН»
10:19
ЗАЯВА ПОЛІТИЧНОЇ РАДИ ПАРТІЇ «ФРОНТ ЗМІН»
Президентські вибори довели, що Юлія Тимошенко та Віктор Ющенко остаточно розвалили демократичний табір, зрадили людей, які підтримують демократичні перетворення, і зробили можливим реванш Віктора Януковича.
Водночас ми вважаємо, що голосування відбулося демократично. Однак демократичні вибори – це насамперед демократична передача влади. Тому політична рада партії «Фронт Змін» прийняла рішення визнати переможця виборів Президентом України після того, як Центральна виборча комісія оголосить результати голосування.
Лідер партії «Фронт Змін» Арсеній Яценюк на президентських виборах виступав проти Юлії Тимошенко та Віктора Януковича, оскільки жоден із них не може забезпечити реальних змін у країні. Політична рада партії «Фронт змін» прийняла рішення і надалі не підтримувати жодного з цих політиків, йти власним шляхом змін, реалізувати свою програму «Новий курс».
Ми звертаємося до тих виборців, які голосували за зміни в країні, які віддані демократичним цінностям. Не розчаровуйтеся, все тільки починається!
Категория: політика | Просмотров: 204 | Добавил: foto-uzh | Теги: украина, Роберт Бровди, политика, Фронт перемен | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]