Главная » 2009 » Сентябрь » 10 » З 14 жовтня при переході на нову систему телефонної нумерації зникне "8"
10:56
З 14 жовтня при переході на нову систему телефонної нумерації зникне "8"

З 14 жовтня 2009 року в Україні буде здійснено перехід на нову систему телефонної нумерації, повідомили з прес-служби Державної адміністрації зв'язку.

Так, з 14 жовтня буде здійснено заміну національного (міжміського) префіксу "8" на "0", заміни міжнародного префіксу "8-10" на "0-0", введення на мережі національного коду зони для Київської області "45".

Зміни торкнуться префіксів виходу на міжміську та міжнародну телефонні мережі, національних кодів зон призначення, а також кодів мереж мобільних операторів. Причому перехід всіх операторів - і фіксованого, і мобільного зв'язку - відбудеться одночасно.

Замість "вісімки", яка використовується для виходу на міжміську мережу та мережі мобільних операторів, буде введено нуль. Зміниться формат доступу до мобільного зв'язку, наприклад, треба буде набирати 0-93 (замість 8-093). Відповідних змін зазнає і формат виходу на міжміські мережі: з 14 жовтня дзвонитимемо, приміром, в Донецьк за кодом 0-62 (нині діючий - 8-062). Вихід на міжнародний зв'язок, як це заведено у світі, буде через 0-0 (сьогодні 8-10).

У мережах мобільного (рухомого) зв'язку, що збудовані виключно на цифровому обладнанні, оператори можуть забезпечити одночасне використання старих та нових форматів кодів до кінця листопада. У подальшому автовідповідач інформуватиме абонента про зміну правил набору номеру.

Введення на мережі національного коду зони для Київської області "45" передбачає зміни в кодах населених пунктів з формату 044ХХ на 45ХХ, де ХХ код населеного пункту.

Перехід на нову систему телефонної нумерації викликаний потребою узгодження її з європейськими стандартами, адже Україна входить до переліку країн, що мають нестандартну систему нумерації.

План переходу на перспективну систему нумерації телефонної мережі загального користування України поетапно буде реалізовано протягом чотирьох років - до 2012 року.

Категория: різне | Просмотров: 212 | Добавил: foto-uzh | Теги: телефон, зміна номеру | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]