Главная » 2010 » Январь » 9 » Відтепер на Закарпатті можна купити туристичну марку "Історичні винні підвали Середнє"
13:15
Відтепер на Закарпатті можна купити туристичну марку "Історичні винні підвали Середнє"
Відтепер на Закарпатті можна купити туристичну марку "Історичні винні підвали Середнє"
Закарпаття багате на пам'ятні місця, тому кількість пам'ятних туристичних сувенірів під назвою "Туристична марка", розширюється, пропонуємо вашій увазі новий знак серії Туристична марка "Історичні винні підвали Середнє"

Відтепер в АПФ „Леанка” Ви можете придбати туристичний сувенір під назвою „Туристична марка”, котрий зображає "Історичні винні підвали Середнє".

Туристичні марки - чеський проект, його історія розпочалася в 1997 році. За короткий час Туристичні марки здобули у туристів популярність і розширилися до багатьох навколишніх європейських країн.

З листопада 2007 року Україна (після Чехії, Словаччини, Польщі, Німеччини, Австрії, Румунії, Великобританії і США) стала дев'ятою країною світу, де можна купити Туристичні марки.

Розпочався проект на Закарпатті і поступово буде просуватися до інших цікавих куточків України.
Невеликі, круглої форми, дерев'яні сувеніри є "підтверженням" відвідин незвичайних і привабливих туристичних місць. Це може бути вершина гори, замок, природні та технічні пам'ятки, печери, зоопарки та ін.

Туристичні марки можуть грати роль провідника по красах нашої батьківщини.

З туристичними марками проводиться колекційна гра. Потрібно назбирати десять Туристичних марок, які складають числову послідовність. Відрізати паперові купони і відправити на адресу, вказану на марці. За це Ви отримаєте Премійову марку, кожного разу іншу.

Категория: Закарпаття | Просмотров: 257 | Добавил: foto-uzh | Теги: Середнє, туристична марка, винні підвали | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]