Главная » 2009 » Октябрь » 9 » Верховна Рада не ухвалила жодного рішення щодо проекту Держбюджету на 2010 рік
07:21
Верховна Рада не ухвалила жодного рішення щодо проекту Держбюджету на 2010 рік

Верховна Рада України не ухвалила жодного рішення щодо прийняття до розгляду чи відхилення проекту Держбюджету на 2010 рік. За кожний з проектів постанов проголосувало лише 204 народні депутати, передає кореспондент УКРІНФОРМу.

Під час обговорення законопроекту про Держбюджет представники фракції НУ-НС, зокрема депутатської групи "За Україну!", депутати від КПУ та Партії регіонів висловили низку пропозицій щодо змін деяких статей Держбюджету, а також вимагали повернути його уряду на доопрацювання.

У свою чергу заступник міністра фінансів А.Мярковський зауважив, що відхилення проекту Держбюджету на наступний рік та повернення його на доопрацювання призведе до затягування бюджетного процесу.

Окрім того, урядовець нагадав, що до 1 жовтня суб'єкти законодавчої ініціативи повинні подати до Бюджетного комітету свої пропозиції, а вже не пізніше 20 жовтня Верховна Рада має розглянути цей законопроект у першому читанні. А.Мярковський також запропонував усі пропозиції та зауваження народних депутатів внести до порівняльної таблиці, щоб Бюджетний комітет зміг їх опрацювати.

Після обговорення проекту Держбюджету на 2010 рік та нерезультативного голосування за дві постанови щодо нього Володимир Литвин закрив вечірнє засідання парламенту. Він зазначив, що швидше за все завтра Верховна Рада не розглядатиме кадрові питання.
 
Категория: Україна | Просмотров: 227 | Добавил: onok | Теги: проект, Україна, бюджет, брак голосів, Верховна Рада | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]