Главная » 2009 » Октябрь » 2 » Ужгородські "Карпати" здобули свою першу перемогу в сезоні
12:22
Ужгородські "Карпати" здобули свою першу перемогу в сезоні
 В Ужгороді завершився другий, роз'їзний, тур жіночої гандбольної Суперліги України. Чинний чемпіон України "Смарт" з Кривого Рогу очікувано переміг в усіх трьох поєдинках і загалом перше коло національного чемпіонату пройшов на одному диханні: сім матчів - сім перемог. Нарешті потішили своїх вболівальників і господарі туру, гандболістки ужгородських "Карпат", які зуміли здобути першу перемогу в сезоні.
Поєдинок "Карпат" з новачком Суперліги харківською "Панацеєю" відбувся у перший день ужгородського туру. Перший тайм господарки зіграли дуже добре і на перерву пішли за комфортної переваги в п’ять м’ячів – 15:10. Однак відпочинок явно більше пішов на користь гандболісткам зі столиці Слобожанщини. Склалося враження, що гості краще готові функціонально. Проте "Карпати" хоча й поступилися в другому таймі, в підсумку таки зуміли втримати мінімальну перевагу в рахунку – 25:24.
Того ж дня "Смарт" зустрічався з амбітним "Податковим Університетом" з Ірпіня. Однак підопічні Маї Карбунар не зуміли дати бій чинним чемпіонкам України. Дівчата з Кривого Рогу без проблем довели матч до перемоги – 34:23 (23:14). Ще більш переконливим був рахунок наступного дня в матчі "Смарт" – "Панацея". Чемпіонки закинули ледь не вдвоє більше м’ячів ніж дебютантки – 38:20.
Значно запеклішою була боротьба в іншому поєдинку другого ігрового дня. "Карпати" просто відмінно зіграли в першому таймі зустрічі з "Податковим Університетом". Дівчата з Ірпіня явно не очікували такого шаленого опору від суперниць з Закарпаття, які пішли на відпочинок за мінімальної переваги – 14:13. Однак у другому таймі все стало на свої місця. Гості на чолі з бронзовим призером олімпійського турніру Афін-2004 Наталкою Ляпіною змінили хід зустрічі на свою користь і фінальний свисток зафіксував перемогу команди з Ірпіня з перевагою в п’ять м’ячів – 28:23.
У заключний день туру обидва матчі пройшли спокійно. "Податковий Університет" без проблем розібрався з "Панацеєю" – 37:19 (18:10), а "Смарт" не залишив жодних шансів "Карпатам" – 34:17 (18:8).
Нагадаємо, що кілька днів тому у Херсоні закінчилася перша частина другого туру, де грали місцева "Дніпрянка", ГК "Запоріжжя-ЗДІА", київський "Спартак" і львівська "Галичанка". Підопічні Василя Козара записали до свого активу дві перемоги, а в одному матчі зазнали поразки.
Другий тур наші дівчата розпочинали матчем проти господарок, гандболісток херсонської "Дніпрянки". Треба зазначити, що на цей матч підопічні Василя Козара вийшли після двадцяти годин у поїзді.
Стартові хвилини гри пройшли в обопільних атаках. Та згодом поступово почала вимальовуватися перевага львівської команди, яка в позиційній боротьбі перегравала свого суперника. Справжнім лідером галичанок була досвідчена Наталка Туркало. Саме ветеран команди надихнула своїх партнерок на самовіддану гру, яка принесла "Галичанці" заслужену перемогу – 35:26.
Наступного дня львів’янки зустрічалися зі "Спартаком", який напередодні дав бій запорізькому ЗДІА, поступившись лише двома м’ячами – 23:25. У зустрічі з "Галичанкою" спартаківки планували взяти очки. З такими ж намірами вийшли на гру і підопічні Василя Козара.
У першому таймі наші дівчата ніяк не могли налагодити гру в захисті. Перша половина гри пройшла в обопільних атаках і завершилася внічию – 17:17. Після перерви галичанки заграли активніше, фрагментами проявлявся той малюнок гри, якого від них очікує тренер. У підсумку "Галичанка" здобула важливу перемогу – 32:28.
Боролися зі всіх сил підопічні Василя Козара і в третій грі туру проти запорізької команди ЗДІА. У позиційній грі молоді львів’янки грали із досвідченішими запоріжанками на рівних. Натомість на переходах – поступалися. Звідси й поразка від – 24:29.
Загалом, "Галичанка" виконала поставлене перед нею завдання – набрала свої заплановані очки. Та найбільше тривожить хитке фінансове становище клубу, яке не дозволяє повноцінно тренуватися нашим молодим і досвідченим гравцям.

Турнірне становище після першого кола:

1. "Смарт" (Кривий Ріг) – 7 (ігри), 7 (перемоги), 0 (нічиї), 0 (поразки), 252 – 156 (м’ячі), 14 (очки)

8. "Панацея" (Харків) – 7, 0, 0, 7, 150 – 237, 0
Категория: спорт | Просмотров: 616 | Добавил: foto-uzh | Теги: ГК Карпати, гандбол, Ужгород, турнірне становище | Рейтинг: 0.0/0