Главная » 2009 » Сентябрь » 10 » У США та Європі вважають, що Україну треба захистити від Росії
09:57
У США та Європі вважають, що Україну треба захистити від Росії
НАТО і ЄС повинні допомогти в забезпеченні безпеки України у зв'язку з поведінкою Росії. 

Таку думку висловили більшість американців і європейців під час соціологічного дослідження "Transatlantic Trends", проведеного German Marshall Fund of the United States (США), Compagnia di San Paolo (Італія), Luso-Americana (Португалія), BBVA (Іспанія) і Tipping Point Foundation. 

"Поведінка Москви щодо своїх сусідів викликає зростаюче занепокоєння серед членів НАТО", - наголошується у результатах дослідження. 

"У 2009 році сім з десяти європейців (70%) вважає за необхідне надання ЄС допомоги у забезпеченні безпеки для нових демократій, таких як Україна і Грузія", - йдеться у повідомленні. 

"Більшість американців (68%) вважають, що Вашингтон зобов'язаний здійснити аналогічні заходи. Більшість громадян країн-членів НАТО (62%) і американців (66%) вважають, що саме НАТО повинно надати таку допомогу", - повідомляє сайт опитування. 

Опитування проводилося у Сполучених Штатах і 12 європейських країнах: Німеччині, Франції, Великобританії, Італії, Нідерландах, Польщі, Португалії, Словаччини, Іспанії, Туреччині, Румунії та Болгарії. 

Співбесіди проводилися з 9 червня по 1 липня. Вибірка у кожній країні склала приблизно 1000 чоловіків і жінок 18 років і старше. Допустима похибка - 3%. 

Джерело: Українська Правда

Категория: Україна | Просмотров: 285 | Добавил: onok | Теги: Україна, захист, сша, Європа, опитування, НАТО, Росія | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]