Главная » 2010 » Март » 17 » «Школа Влади» - плацдарм підготовки нової управлінської еліти в умовах модернізації країни
10:31
«Школа Влади» - плацдарм підготовки нової управлінської еліти в умовах модернізації країни
««Фронт Змін» - єдина в Україні політична сила, яка готує свої кадри до роботи в місцевих органах влади в партійній «Школі Влади». Наша задача – не просто ввійти в місцеві органи влади, наша задача – отримати більшість. Тому ми, всі разом та кожен окремо, повинні бути готовими взяти на себе відповідальність. Відповідальність за долю країни, долю регіону, долю кожного міста та села»,- цей заклик лідера Партії «Фронту Змін» Арсенія Яценюка до учасників «Школи Влади» став ключовим в розгортанні широкомасштабного плану підготовки до місцевих виборів для Закарпатської обласної організації Політичної Партії «Фронт Змін» та її територіального відділення «Школа Влади».
Лідер Закарпатського партійного осередку Роберт Бровді ініціював пілотний регіональний проект «Готуємо достойних кандидатів в депутати» -  залучення талановитої студентської молоді до проектних робіт змін на краще та до розроблення заходів, щодо виходу із стану деградації в духовній, соціальній, економічній сферах життя.
 Чітко розуміючи потребу в модернізації всіх сфер життя сучасного українського суспільства, Р. Бровді особливо виділяє ті моменти, що стосується системи державного управління, як визначальної сили поступального руху України вперед. Але для цього потрібно розпочати формування нової управлінської еліти, здатної забезпечити довгоочікувані зміни.
Роберт Бровди
Голова Закарпатської організації Політичної Партії «Фронт Змін» Роберт Бровді спілкується із студентською молоддю


 Саме з цих міркувань ним і було   запропоновано співпрацю обласної організації «Фронт Змін» із молодіжною громадською організацією -  «Я маю право», до складу якої входять студенти Ужгородського національного університету, майбутні юристи. До оголошеного конкурсу на розробку кращих проектів з питань охорони здоров’я, екології, житлово-комунального господарства, управління комунальними активами, соціального захисту та ін..,- подали заявки 54 студенти. Обласна організація «Фронт Змін» забезпечила їм учбовий клас, комп’ютерну техніку, допомогу консультантів та необхідні методичні матеріали за 11 проектними тематиками. Протягом грудня 2009 року та січня 2010 року було розроблено 24 проекти. А шість найкращих - відправлено до розгляду в центральний офіс  «Школи Влади»  м. Києва.
Автори проектів -  переможці конкурсу, будуть рекомендовані до введення в списки кандидатів у депутати на виборах до органів місцевої влади. В залежності від того, обласного, міського чи районного рівня  опрацьовано тему, таким буде рівень кандидатства в депутати.
Лідер студентської організації «Я маю право» Сільвіо Марина зазначив, що молодь високо оцінює не лише нові підходи до проблем управління державою, заявлені в програмі кандидата в Президенти України Арсенія Яценюка, але й те, що молоді не обіцяють світлого майбутнього, а як рівноцінних партнерів, запрошують до тяжкої спільної праці - побудови нової держави.
Як зазначає спеціаліст з проектних робіт Закарпатського територіального відділення «Школи Влади», Аніта Овсянікова: «Активність студентів в проектуванні була прогнозованою. А ось приємне здивування викликав раціональний підхід молоді, яка, не маючи великого життєвого досвіду, проявила себе дійсними господарями, показали високу обізнаність в обраних темах та дійсно патріотичне відношення до рідного краю. Різноманітною виявилися і проблеми, які взялися вирішувати наші конкурсанти: вдосконалення процесу формування і виконання місцевих бюджетів; якість питної води в м. Ужгороді; збереження довкілля в Міжгірському районі; поліпшення  юридичної освіти; проблеми підземної урбаністики; залучення інвестицій для збереження історико-культурної спадщини краю тощо. Сьогодні  розглядається питання щодо залучення до проектування у «Школі Влади» студентів всіх вищих учбових навчальних закладів Закарпатської області.»
Отже, альтернатива бездіяльності є!
Категория: Україна | Просмотров: 190 | Добавил: foto-uzh | Теги: украина, Роберт Бровди, Школа влади, Фронт перемен | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]