Главная » 2009 » Октябрь » 27 » ООН винна Україні більше 6 млн доларів
18:22
ООН винна Україні більше 6 млн доларів

Організація Об’єднаних Націй заборгувала 6,1 млн. доларів Україні за участь в операціях з підтримки миру. Про це повідомили в Центрі новин ООН. Організація винна своїм учасникам більше 740 млн. доларів. Це заборгованість перед урядами за утримування їх військових контингентів, вартість військового майна і устаткування, наданого в розпорядження операцій з підтримки миру.

Як пояснюють в ООН, згідно з існуючим порядком, держави, що направляють військові контингенти до складу операцій ООН з підтримки миру, самі займаються їх фінансовим забезпеченням. ООН компенсує ці витрати за встановленою шкалою.

Найбільше Секретаріат ООН заборгував основним постачальникам контингентів для операцій з підтримки миру - Бангладеш та Індії, заборгованість перед якими складає, відповідно, 85 і 63 млн. доларів.

Також в ООН констатують борги перед Російською Федерацією - 1,3 млн. доларів, Україною - 6,1 млн. доларів, і багатьма іншими державами-контрибюторами.

Наявність цих заборгованостей поясняться тим, що, у свою чергу, багато країн-членів винні Організації майже 3 млрд. доларів. З них 830 млн. - це заборгованість за внесками до регулярного бюджету і 2,1 млрд. - до бюджету операцій з підтримки миру.
 
Категория: Україна | Просмотров: 244 | Добавил: onok | Теги: Україна, підтримка миру, борги, ООН | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]