Главная » 2010 » Март » 14 » Новий міністр МВС змусив звільнитися всіх начальників облуправлінь
18:49
Новий міністр МВС змусив звільнитися всіх начальників облуправлінь

Нове керівництво Міністерства внутрішніх справ примусило всіх начальників облуправлінь МВС написати заяви про звільнення, про це заявив депутат від НУНС, екс-заступник голови МВС Геннадій Москаль в ефірі Радіо Свобода.

"Після наради координаційної, яку проводив новий президент у Генпрокуратурі, навіть не він (міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов), а один з його заступників примусив всіх начальників облуправлінь написати заяви про звільнення, - сказав Г.Москаль... - Я не думаю, що всі начальники органів внутрішніх справ були ворогами України, і всі тільки робили на зло”.

"Можливо, у них є резерв. Але якщо так призначатимуть, як призначали міністра, і за таким принципом призначатимуть начальників всіх обласних управлінь, то, я особисто вважаю, що це відкине міліцію далеко", - заявив він.

Г.Москаль категорично спростував, що призначення Анатолія Могильова відбулося за його рекомендацією.

– Абсолютно ніхто мене не питав – раз – про пана Могильова, якщо б тільки питали, я б сказав тільки негативну характеристику – це два, і третє – система внутрішніх справ надіялась, і все-таки заради об’єктивності треба сказати, що в Партії регіонів були досвідчені кадри...

Усі чекали, що прийде Микола Васильович Джига... У Комуністичній партії також був достатньо підготований спеціаліст – це Валерій Бевз... І чому впало з позитива на негатив – це дійсно для мене і для всього міністерства внутрішніх справ було трохи шоком, тому що це людина абсолютно в системі невідома, він десь служив в одному з райцентрів Донецької області, давно був звільнений з органів внутрішніх справ, а потім був реанімований завдяки – вся його заслуга в тому, що він з Донецька. Іншого позитива я сказати не можу”, - підсумував колишній заступник міністра.

 

постiйна адреса статтi: http://www.unian.net/ukr/news/news-367390.html
Категория: Україна | Просмотров: 200 | Добавил: foto-uzh | Теги: МВС, Україна, заяви, звільнення | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]