Главная » 2010 » Январь » 13 » На свята "Фронт змін" подарував дітям новорічно-різдвяну казку
12:43
На свята "Фронт змін" подарував дітям новорічно-різдвяну казку
Фронт-циганеВідомо, що благодійність на Закарпатті завжди була визначальною рисою краю. Доброю традицією вже п'ять років поспіль для благодійного фонду "Благо" стало проведення доброчинних новорічно-різдвяних акцій для дітей з багатодітних та соціально незахищених сімей. Не є винятком і свята 2010 року. 6 січня в рік Білого Тигра в ляльковому театрі обласного центруза підтримки ужгородської міської організації "Фронту змін" відбулася благочинна акція на якій 270 дітей отримали від організаторів дійства подарунки із новорічними солодощами. А актори театру показали юним глядачам різдвяну виставу та провели з ними веселі конкурси.
      Представниця  фонду "Благо" Елеонора Кулчар каже, що без залучення спонсорської допомоги провести такі заходи було б в край складно. Так в цьогорічній різдвяній акції ужгородський міський осередок "Фронту змін" закупив подарунки для третини дітей.
      Необхідно відмітити, що участь цієї політичної сили в подібних акцях є скоріше  правилом, ніж винятком. "Фронтовикам" не зважають ні віросповідання, ні на національність цих родин. В цьому контексті показовим є те, що в останній акцї взяло участь більше половини дітей із ромських сімей. Вітаючи гостей свята з новорічно-різдвяними святами представник міської організації "Фронту змін" Ярослав Шафарь побажав їм: "Хай радість і добро освітлює Вам шлях до дорослого життя. Хай в сім’ї панує щастя, мир, злагода та любов".
      Пані  елеонора сповнена рішучості проводити  такі свята для малечі й в майбутньому. Тим паче, що актив "Фронту змін" пообіцяв і надалі підтримувати такі акції. Для прикладу, наступного року планується вручити дітям з неблагополучних та малозабезпечених сімей більше 300 подарунків.
Категория: Закарпаття | Просмотров: 253 | Добавил: foto-uzh | Теги: Роберт Бровді, подарунки, ужгород, роми, підтримка, Фронт Змін, Закарапття | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]