Людмила Корольчук: “Закарпатський УРЯД ЗМІН планує повернути віру людей у політиків” - 23 Июня 2010 - Новини Закарпаття та Світу
Главная » 2010 » Июнь » 23 » Людмила Корольчук: “Закарпатський УРЯД ЗМІН планує повернути віру людей у політиків”
17:01
Людмила Корольчук: “Закарпатський УРЯД ЗМІН планує повернути віру людей у політиків”
Людмила КорольчукДіяльність на Закарпатті обласної організації партії "Фронт змін” добре відома тим, хто слідкує за політичним життям краю. Численні акції, круглі столи і семінари, ініційовані зустрічі з владою та громадськими організаціями в усіх районах і населених пунктах області не дають сумніву – "Фронт змін” – політична сила з далекоглядними планами і перспективами. Але тут переконані: вхід у місцеві органи самоврядування – не повинно бути самоціллю. Адже прийшовши до влади, важливо самому не перетворитися на представника чиновництва, промахи котрого критикуєш нині. Саме з цією метою партія Арсенія Яценюка задовго до виборів розпочала підготовку до майбутньої діяльності кандидатів у депутати від "Фронту змін” у місцевих парламентах. Детальніше про це - в розмові з керівником Закарпатського територіального відділення "Школи влади”, заслуженим лікарем України Людмилою Корольчук.

- Людмило Кирилівно, як саме відбувається підготовка кандидатів у депутати від "Фронту змін” до органів місцевого самоврядування Закарпаття?

Формування програм діяльності місцевих команд «Фронту Змін» Закарпатське територіальне відділення «Школи Влади» розпочало ще на початку року з проведення дослідження якості виконання нині діючими депутатами міських та районних рад своїх депутатських обов’язків, повноти реалізації наданих їм прав, здійснення контрольних функцій щодо дотримання законодавства, аналізу роботи депутатських груп і фракцій, повноцінності спілкування з виборцями, виконання передвиборчих обіцянок тощо. Без осмислення діяльності і поведінки політичних сил у системі державно-владних відносин в регіоні, без ревізії ефективності виконання передбачених законом владних повноважень нині діючих депутатів неможливо говорити про  становлення нового стилю політико- адміністративних відносин як вагомої складової переходу до нової моделі організації державної влади. За результатами дослідження складено аналітичний коментар дійсного стану справ, узагальнено кращі практики ефективної роботи депутатів та визначено ключові негативні моменти і тенденції. Саме ці висновки і покладено в основу навчання майбутніх депутатів від «Фронту Змін», яке стало більш предметним і зрозумілішим, особливо для тих хто ще не має досвіду депутатської роботи.

-Відомо, що кожен кандидат у депутати від "Фронту змін” повинен написати і захистити щонайменше один проект "Школи в