Главная » 2010 » Февраль » 9 » Кріль порекомендував "регіонам" закрити рота...
15:17
Кріль порекомендував "регіонам" закрити рота...
Ігор КрільВ парламенті немає серйозних переговорів про створення коаліції під Віктора Януковича.
Такий висновок можна зробити з заяви депутата нунсівця Ігоря Кріля у відповідь на слова Бориса Колесникова про те, що "треба вже змінювати двері, інакше, коли почне формуватися нова коаліція, вона не витримає під їхнім (охочих від НУНС увійти у коаліцію) напором".
"Не двері у фракції НУНС потрібно міняти, а дахи над головами регіоналів потрібно ремонтувати" - заявив у відповідь Кріль.
"У регіоналів позносило дахи над головою. Вони за два дні до другого туру наговорили стільки, що маючи відрив в 10 відсотків від Юлії Тимошенко у першому турі, Віктор Янукович ледве виграв у неї з різницею в 3 відсотки" - сказав депутат.
"Прийшовши до влади, регіонали мали б розпочати серйозні переговори, які приведуть до консолідації політичних сил навколо виконання програми нового президента. Натомість сьогодні, крім наповнення інформаційного простору гучними заявами нічого серйозного не робиться" - заявив він.
"Віктору Януковичу варто прищемити язики деяких своїх спікерів. А то вони і тепер договоряться до того, що замість бажаної для майбутнього президента коаліції в парламенті на основі Партії регіонів, отримають продовження прем’єрства Тимошенко та стабільну коаліцію на основі БЮТ" - додав на завершення Кріль.
Категория: політика | Просмотров: 219 | Добавил: foto-uzh | Теги: Ігор Кріль, рекомендація, украина, політика | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]