Главная » 2010 » Февраль » 16 » Як Рокосівський голова екологію береже... або Іван Іванович за нездоровий спосіб життя односельців.
12:11
Як Рокосівський голова екологію береже... або Іван Іванович за нездоровий спосіб життя односельців.
РокосовоНовий президент, зміна влади в цілому та потреба змінити ситуацію на місцях...

Мешканці одного з найбільших сіл Хустського району с.Рокосова у зв”язку з проблемою погіршення екологіі та здоров’я односельчан аргументовано висувають претензію голові сільської ради с.Рокосова Чоповді Івану Івановичу. Людей обурило незаконно прийняте Рішення щодо надання дозволу на збір технічної документації для реалізації проекту "Організація виробництва деревовугільної продукції на території ЗАТ "Хустський завод залізобетонного виробництва””. Дивним у прийнятті цього рішення є те, що переважна більшість депутатів за таке рішення не голосували, а дехто про нього й не чув. Обговоривши дане питання, громадська організація "За Рокосово” взяла під особистий контроль дії голови сільської ради.
Варто зауважити, що діяльність такого заводу несе неабияку екологічну небезпеку та провокує захворюваність дихальних шляхів мешканців прилеглих територій.
Нагадаємо, з такою ж проблемою вже стикалися жителі Перечинщини.
Звертаємося до районної та обласної влад, обласного Управління екології та особисто А.В.Погорєлова з проханням взяти під контроль та розглянути питання щодо будівництва заводу на території с.Рокосово.

Рокосово

Громадська організація "За Рокосово"
Категория: Закарпаття | Просмотров: 328 | Добавил: foto-uzh | Теги: Рокосово, голова села, проблема, Закарпаття | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]