Главная » 2010 » Март » 24 » Арсеній Яценюк: «Реформи – це не підвищення цін, а зниження вартості газу»
14:33
Арсеній Яценюк: «Реформи – це не підвищення цін, а зниження вартості газу»
Арсеній ЯценюкВлада повинна відновити економіку, а не підвищувати тарифи для населення і брати кредити, щоб латати дірки в держбюджеті. Про це лідер «Фронту Змін» Арсеній Яценюк заявив в ефірі програми «Час» на «5 каналі» 22 березня.
Політик підкреслив, що в уряду повинен бути план відновлення економіки. Проте перші його кроки довели, що такого плану немає:
- Усю передвиборчу кампанію вони говорили про реформи, а це, виявляється, якийсь міф.
За словами політика, всі розмови про реформи уряд звів до необхідності підвищення цін на газ та розпродажу того, що залишилося в державній власності:
- Віце-прем’єр Тігіпко заявив, що треба підвищувати тарифи на газ. Але, нагадую, реформи – це не підвищення цін. Реформи – це зниження ціни на газ і при цьому не здача ГТС через створення газотранспортного консорціуму. Реформа – це не продаж залишків державного майна. Адже це робив попередній уряд, і за це був жорстко критикований.
Також Арсеній Яценюк переконаний, що нові кредити від МВФ у розмірі 5 млрд грн, які просить уряд, знову підуть у пісок – на покриття дефіциту бюджету. На його думку, зовнішні кредити Україні потрібні, але вони мають іти на створення нових робочих місць, розвиток інфраструктури, будівництво заводів, тобто – на відновлення розвитку економіки.
- Зараз усі реформи уряду звелися до наступного: будемо піднімати на все ціни, скорочувати усі бюджетні видатки, займатися так званою монетизацією пільг, розпродамо усе державне майно. Це не реформи! - наголошує лідер «Фронту Змін». - Моя порада Януковичу і Азарову: не прикривайтеся словом «реформа». Скажіть чітко, що ви хочете зробити в країні. Якщо не знаєте, що робити, то вийдіть і скажіть, що не знаєте.
Політик нагадав, що свій системний підхід до проведення першочергових  реформ в економіці він виклав у своєму відкритому листі до президента. Нині цей підхід буде покладено в основу діяльності опозиційного уряду, склад якого Арсеній Яценюк оголосить наприкінці місяця.
За словами полытика, його Уряд-2012 складатиметься з людей нової якості:
- Завдання для мене – сформувати нову якісну команду. Необхідно з самих низів підняти нову якість фахових управлінців. Подивіться на склад нинішнього уряду – це ж позаминуле століття.
Політик переконаний, що формувати опозиційний уряд тільки на засадах парламентської опозиції, як це робить БЮТ, – безвідповідально перед народом і країною, оскільки сьогодні 93% українців не довіряють Верховній Раді. Втім, такий народний опозиційний уряд має спиратися не тільки на суспільство, а й мати своє представництво в парламенті.
- Тому частина уряду буде сформована з числа тих народних депутатів, які мають і фах, і бажання, і час, і наснагу.

Категория: Україна | Просмотров: 226 | Добавил: foto-uzh | Теги: Україна, Арсеній Яценюк, Фронт Змін | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]