Главная » 2010 » Февраль » 18 » Ахметов звинуватив Суркіса у непрофесіоналізмі
11:06
Ахметов звинуватив Суркіса у непрофесіоналізмі
Ахметов звинуватив Суркіса у непрофесіоналізмі

Президент ФФУ Григорій Суркіс непрофесійно виконує свою роботу.

Як повідомляє Чемпіон що президент донецького "Шахтаря" Рінат Ахметов в інтерв'ю прес-службі клубу.Зокрема, Ахметов критикує Суркіса за те, що той підриває авторитет головного тренера збірної України Мирона Маркевича.

"Можу сказати, що Мирон Богданович - гідний тренер, і "Металіст" показував яскравий, видовищний футбол, добивався гарних результатів. Що стосується пана Суркіса, то він продовжує непрофесійно виконувати свою роботу.

Поки я не призначив тренера, я завжди вагаюся. Але коли я вже прийняв рішення, то кажу, що мій тренер найкращий, що я в нього вірю та зроблю все для того, щоб усі наші конкуренти зазнали невдачі.

Суркіс та Виконком ФФУ призначили головним тренером Маркевича. Це означає, що здебільшого треба було припинити розмови про те, кого вони хотіли би бачити на цій посаді. Інакше Суркіс показує, що цього тренера не хотів і в нього не вірить. Це, м'яко кажучи, негарно та некоректно. На Суркісі лежить відповідальність за результат гри команди, тому що він призначає тренера.

Ми всі вагаємося, і до прийняття остаточного рішення у нас завжди є кілька кандидатів. Ми аналізуємо їх кращі та гірші сторони, проводимо переговорний процес. Але після прийняття рішення ми віримо у цього спеціаліста і віримо, що він зробить все можливе та неможливе для того, щоб команда досягла великих успіхів.

А у цій ситуації все, м'яко кажучи, негарно та непрофесійно. Це каже про те, що у Суркіса немає ні розуму, ні сумління. Я вважаю, що Маркевич прийшов для того, щоб допомогти, а не для того, щоб його прилюдно принижували

Коли будь-який клуб призначає тренера, завжди є його прихильники та є ті, хто у ньому сумнівається. Але я ще не бачив, щоб керівництво Федерації футболу, тільки-но призначивши тренера, починало підривати його авторитет в очах футболістів., уболівальників і таким чином тиснути на нього психологічно. Це негарно", - вважає Рінат Ахметов.

Категория: скандал | Просмотров: 259 | Добавил: foto-uzh | Теги: непрофесионализм, Ахметов, Суркис, чемпион, Украини | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]